Algus Üritused Labürint Sütelkõnd Kristall-helikausid POOD Teraapia LABÜRINDI-
FESTIVAL
Ansambel
HELIKRISTALLID
Kontakt

Heliteraapia
Labürinditeraapia

 

Heliteraapia seansid

Heliteraapia individuaalseansil ümbritsevad Sind erinevad kristallkausid ning Päikeseong, mis väestavad ja joondavad keha ning meeli. Lisaks on abivahenditeks erinevad helihargid ja helisev kristallpüramiid Vajadusel on toetajaks poolvääriskivid. Kõik need vahendid loovad seisundi, kus lõdvestud ning lastes helidel ennast masseerida, avad lahendused oma probleemidele. Kõlab kontsert, mis on sel hetkel ainult sinule.
Helitoonid on seotud meie põhiliste energiakeskuste ja näärmetega järgmiselt:
B - Kroontšakra
A# - Käbinääre
A - Laubatšakra
G # - Kilpnääre
G -
Kurgutšakra
F # - Harknääre
F - Südametšakra
E -
Päikesepõimik
D # - Kõhunääre
D -
S
akraaltšakra
C # - Neerupealsed
C -
Juurchakra

 
Info tel. 5136470
aivar@tuletee.ee

Laulvate kristallhelikausside kohta loe siit.

Päikest päeva!
Aivar Täpsi
 

 

Labürinditeraapia

 
Sooviksin laiemale hulgale tutvustada üht lihtsat meditatiiv-teraapilist
praktikat, mida nimetaksin labürinditeraapiaks.

Labürindid on iidsed vahendid kohtumaks oma Kõrgema Minaga. Labürindid on väga vanad, anonüümset päritolu muster, mis on muutunud universaalseks arhetüübiks kogu inimkonnale. Edasi-tagasi loogeldes jõuab teekond lõpuks eesmärgini - keskmeni. Eksida ei ole võimalik, sest kuigi on teel palju käänakuid, läheneme me labürindis iga astutud sammuga oma soovitud sihini. Labürindis jalutades oleme me terviklikud.
Siin kohtuvad erinevad dimensioonid ja koonduvad jõuväljad. Iga labürindiring mõjutab meie erinevaid energiakeskusi ja teadvuse osasid. Labürinti läbides teostame liikumismeditatsiooni.
Labürinditeraapia aitab meil terveneda ja leida vastuseid meid huvitavatele küsimustele. Oma olemuselt on protsess lihtne. Olles sõnastanud eesmärgi, millist tulemust soovitakse saavutada, läbime kogu labürinditee kuni keskpunktini. Seal kohtume me oma Kõrgema Minaga, Jumalaga, Valgustumisega... Ja naudime hetke, saame vastuse, tunneme meie ümber pöörlevate jõuväljade liikumist. Ühel hetkel tekibteadmine, et on aeg alustada tagasiteed tavateadvuse mängumaale ja jälle läbitakse kogu labürinditee koos kõigi oma käänakutega. On ilusasti öeldud, et igas käänakukohas tervitab meid ingel. Andes oma pühitsuse ja kaasabi meie tervenemisele või soovide täitumisele.
Kuna iga labürindiringile vastab oma heli, siis labürinditeraapia teise tähtsa osana toome laulvate kristall-helikaussidega kuuldavale just sellise heli, mida me kuuleks labürindis igas konkreetses kohas asudes. Kuna kristallkausside helid aitavad alateadvusel esile kerkida, siis võimendame niimoodi oma soovide ja eesmärkide täitumist.
Soovitud tulemus võib hakata saabuma juba labürindijalutuskäigu jooksul. Samas teinekord jälle mõne aja möödudes. Aga kindlasti ei jäta labürint meid puudutamata.
Labürinditeraapia seansse viime läbi üksikutele soovijatele või väikestele gruppidele.

Info tel. 5136470
aivar@tuletee.ee

Labürintide kohta rohkem saab infot siit.
Laulvate kristallhelikausside kohta siit.

Päikest päeva!
Aivar Täpsi
Toetab:
Bookmill trükikoda